call
Стоматологія галант послуги

Встановлення брекет-систем: ваша ідеальна усмішка

Замовити дзвінок

Красива та здорова посмішка завжди привертає увагу та викликає позитивні емоції в оточуючих. Натомість нерівні зуби можуть спричиняти неприємні відчуття, і навіть змушувати людину почуватися некомфортно під час спілкування. Брекети – сучасний метод боротьби з такими патологіями. Система надійна та перевірена часом, вона забезпечує бажаний результат вже після кількох місяців.

Ціни на брекети різні, вони залежать від матеріалу пластин та конструкції.

Неправильний прикус — не лише естетична проблема. Багато хто не знає, що такі порушення можуть бути причиною головного болю, розладів шлунково-кишкового тракту, а також сприяти розвитку різноманітних захворювань, як-от отити, гайморити, синусити та інші інфекції дихальних шляхів.

Щоб виправити зубний ряд встановлюють брекет-систему. Саме вона є одним з найпопулярніших та найдієвіших способів боротьби з неправильним прикусом. 

Різновиди брекетів

Брекети можуть відрізнятися залежно від матеріалу, способу встановлення та методу фіксації дуги.

Щодо матеріалу, є кілька видів:

  1. Металеві — бюджетні та ефективні системи, які добре коригують зуби, але мають помітний вигляд, що може бути не дуже привабливим.
  2. Керамічні — виготовляються з матеріалу, що підбирається під колір зубної емалі, завдяки чому вони майже непомітні. Однак ці системи більш громіздкі та коштують дорожче за металеві.
  3. Сапфірові — елітні системи, що виготовляються з сапфіра, мають високу міцність. Вони прозорі, тому майже непомітні, проте потребують ретельного догляду за гігієною.

За способом встановлення є два типи систем. Вестибулярні брекети кріпляться до передньої поверхні зубів, що полегшує їх встановлення та догляд, але вони помітні при розмові або посмішці. Також є лінгвальні брекети, які фіксуються до внутрішньої поверхні зубів, тому їх майже непомітно, але цей метод складніший в установці та догляді.

Що стосується фіксації дуги, є два варіанти: звичайні брекети фіксують дугу за допомогою лігатур, що вимагають значної сили для переміщення зубів, та самолігуючі брекети, які дозволяють фіксувати дугу без її блокування, що сприяє швидкому лікуванню і меншому дискомфорту для пацієнта.

Ціни на брекети залежать від їх конструкції та матеріалу, а також складності ситуації із прикусом. 

Етапи лікування брекет-системами

Виправлення прикусу відбувається у кілька етапів:

  1. Діагностика. Лікар ретельно оглядає пацієнта, застосовуючи різні методи рентгенографії та інші апаратні дослідження. Також виготовляються відбитки зубів, оцінюється стан м'язів та суглобів. На основі отриманих даних розробляється план лікування, визначаються терміни та складність процедур, розраховується конструкція апарату і створюється модель зубів.
  2. Підготовчий етап. Перед початком лікування лікар може призначити низку процедур, зокрема: лікування карієсу, пульпіту та інших захворювань; профілактичні процедури, такі як видалення зубного нальоту, фторування; хірургічні втручання: видалення зубів, пластика вуздечок губ і язика, оголення ретинованих зубів або поглиблення передодня порожнини рота.
  3. Лікувальний етап. Після діагностики та підготовки ротової порожнини виготовляється ортодонтичний апарат, і брекети фіксуються на зубах. Після встановлення пацієнт перебуває під регулярним наглядом лікаря, який проводить корекцію апарату в процесі лікування. Тривалість лікувального етапу залежить від ступеня зубощелепної аномалії, віку пацієнта та інших факторів, і становить 12-15 місяців. Відвідувати лікаря треба 1-2 рази на місяць.

Для закріплення результату використовуються як знімні, так і незнімні ретейнери (традиційні пластинки, капи, двощелепні апарати). Тривалість цього етапу зазвичай становить у 1,5-2 рази більше, ніж період активного лікування.

Показання до постановки брекетів

Естетика зубного ряду не завжди є основною причиною вирівнювання зубів. Часто це необхідно за рекомендацією лікаря через погіршення загального стану здоров’я.

Основні показання для корекції:

  • прорізування зубів і необхідність їхнього виведення;
  • поліпшення зовнішнього вигляду;
  • аномалії розвитку;
  • непропорційний ріст щелеп;
  • неправильний прикус;
  • дистопія – аномальне положення зубів.

Брекети часто встановлюються на етапах підготовки до імплантації або протезування. Якщо не лікувати порушення прикусу, можуть виникнути серйозні проблеми в організмі, такі як деформація обличчя, порушення травлення, проблеми з дикцією, головні болі та патології хребта. Саме тому не варто зволікати з консультацією професійних стоматологів клініки Gallant, щоб запобігти розвитку складних ускладнень.

Ціни на встановлення брекетів різні, адже залежать вони від ступеню важкості проблеми та різновиду системи, її матеріалу та конструкції. У нашій клініці ви можете пройти перший огляд, проконсультуватися з лікарем та уточнити вартість лікування.

Ми пропонуємо безболісне якісне лікування, яке позбавить вас дискомфорту. Стоматологи Gallant мають великий досвід роботи з брекет-системами, а тому гарантують бажаний результат. Вони зможуть проаналізувати ваш стан та підібрати оптимальний варіант брекетів саме під ваш діагноз. Встановлення пройде у кілька етапів, включно з діагностикою, яка важлива для розуміння повної картини захворювання зубів.

Замовити дзвінок

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручний час та відповідного лікаря.

Вартість послуги

Зазначені ціни можуть відрізнятись від діючих у стоматології. Актуальні ціни можете дізнатись в стоматології після консультації та діагностики.

Брекети зубів
від 15 000 грн. за 1 щелепу
Поширені запитання

На який термін ставлять брекети, щоб вирівняти зуби?

Зазвичай лікування з брекетами триває від 1 до 3 років, що дозволяє повністю виправити викривлення зубів та проблеми з прикусом. Проте у деяких випадках воно може займати і більше часу, особливо якщо потрібно вирівняти значні дефекти.

Що встановлюють після зняття брекетів?

Після зняття брекетів можуть бути використані ретейнери або ретенційні капи, які застосовуються для закріплення отриманого результату. Ретейнери - це спеціальні ортодонтичні конструкції, які застосовуються для закріплення зубів у необхідному положенні після носіння брекетів.

Які різновиди брекетів встановлюють в стоматології Gallant?

Металеві — бюджетні та ефективні системи, які добре коригують зуби, але мають помітний вигляд, що може бути не дуже привабливим.

Керамічні — виготовляються з матеріалу, що підбирається під колір зубної емалі, завдяки чому вони майже непомітні. Однак ці системи більш громіздкі та коштують дорожче за металеві.

Сапфірові — елітні системи, що виготовляються з сапфіра, мають високу міцність. Вони прозорі, тому майже непомітні, проте потребують ретельного догляду за гігієною.

Які показання до постановки брекетів?

  • прорізування зубів і необхідність їхнього виведення;
  • поліпшення зовнішнього вигляду;
  • аномалії розвитку;
  • непропорційний ріст щелеп;
  • неправильний прикус;
  • дистопія – аномальне положення зубів.
Appointment form image

Замовити дзвінок

Ми зв'яжемося з вами, підберемо зручний час та відповідного лікаря.

Замовити дзвінок

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!

Залишити відгук

Ми дуже цінуємо вашу думку!